נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

איך בוחרים לימוזינה להשכרה בישראל?

במאמר הזה נסקור את אחד השירותים הכי מעניינים בתחום ההיסעים והיוקרה. לפעמים, יש רגעים שאנחנו מרגישים שנרצה להתפנק בשירות הכי טוב שיש. שירות שירגיש לנו כאילו אנחנו שועי עולם או כוכבים מהשורה הראשונה. שירות נסיעה בלימוזינה יאפשר לנו להרגיש בדיוק את זה. בשביל למצות את המיטב מהשירות, יש כמה דברים שצריך להכיר וכמה נקודות ששווה לקחת בחשבון. נכון, שירות לימוזינה נהיה בשנים האחרונות יותר ויותר זול, אבל עדיין מדובר בהוצאה לא קטנה שרצוי להגיע אליה מוכנים.

לימוזינה – כיצד עושים בחירה נכונה?

הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו לפני שמזמינים שירות לימוזינה הוא התאמה של השירות לאופי של האירוע או המשימה שנרצה את הלימוזינה בשבילה. יש כאלו שיזמינו לימוזינה לאיסוף אורח משדה התעופה, אחרים יחגגו בה יום הולדת וזוגות רבים יגיעו איתה לחופה או אפילו יבלו יום שלם עם לימוזינה צמודה.

חשוב להבין שיש מגוון לימוזינות כאשר גם כאן יש ארוכות וגדולות יותר וקטנות יותר. ליום הולדת מרובה חברים, נרצה בדרך כלל להזמין לימוזינה כמה שיותר ארוכה וגדולה. מדובר, אחרי הכל, במסיבה עם חברים רבים.

למתחתנים מומלץ לקחת לימוזינה מפוארת יותר, נהוג בצבע לבן, כאשר היציאה והכניס אליה נוחות במיוחד. זה בעיקר בכדי לא לפגוע בתלבושת של החתן והכלה. לימוזינה ליום החתונה תשרת את בני הזוג אבל לעיתים היא תסיע, לפחות בחלק מהזמן, גם אורחים אחרים. חשוב מאד להקפיד על הזמנה מחברה שיש לה ניסיון בהסעת זוגות אל החתונה. מדובר ביום החשוב בחייכם ולא תרצו להפקיד את האחריות על ההגעה בזמן ובבטחה בידי נהגים לא מיומנים.

איך בוחרים לימוזינה להשכרה בישראל?

דרישות סף ממפעילי לימוזינה

בחירה של חברת לימוזינות צריכה לקחת בחשבון כמה אספקטים:

עמידה בתקנים ורגולציה

על חברת הלימוזינה לעמוד בכל חוקי המדינה ועליה להיות מורשה לתת שירותי הסעה.

רכבים

על הרכבים של החברה להיות מדגמים חדשים וכמובן בעלי רישיונות וביטוח בתוקף. יש בשוק חברות אשר משתמשות ברכבים ישנים יחסית המציעים חוויה פחות נוחה ומרשימה.

צוות מיומן

נהיגה בלימוזינה מצריכה ניסיון ספציפי וידע. הנהיגה צריכה לקחת בחשבון את טלטלות הדרך וכיצד הן מורגשות בחלק של הנוסעים. נהג לימוזינה מיומן יהיה זה אשר יכול להביא את הנוסעים במהירות ויעילות ליעדם תוך שהם מרגישים כמה שפחות מהנסיעה.

שירותים נלווים

בדקו מה כוללת חבילת ההשכרה. האם יש שירותים נוספים אשר כלולים כגון משקאות קלים או אלכוהולים, חטיפים או שירות איסוף מנקודות שונות.

שירות לימוזינה הוא אמנם דרך לא זולה להתנייד ממקום למקום, אבל הוא בהחלט נגיש לרוב האנשים בתור חוויה של אירועים מיוחדים. מדובר על עלות של בין 1000-2000 ש"ח לשעה הראשונה ועד כמה אלפים בודדים להשכרה ליום שלם.

נגישות