נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

חברת ביטוח רכב: איך בוחרים את ספק האינטרנט המתאים?

ביטוח רכב הוא תחום נקודתי ותחרותי מאוד. גם בעולם הביטוח בכלל, במידה ואתם עוסקים בסוגי ביטוח נוספים, התחרות עזה. כיצד מתמודדים? התשובה: משקיעים באיכות בכל היבט. אחד ההיבטים שאי אפשר בלעדיו, הוא חיבור לרשת האינטרנט והאלמנט הקריטי לגביו – ספק החיבור. כיצד תבחרו ספק כזה, בצורה הטובה ביותר עבורכם?

בגישה של פרויקט

מומלץ לגשת לתהליך הבחירה כאל פרויקט קטן, אך פרויקט לכל דבר. משמע, להגדיר מי אחראי על הפרויקט, להתחיל מאפיון מסודר ולקדם את הנושא בצורה מסודרת. הגדירו מה אתם מחפשים בדיוק אצל הספק. חיבור תשתית? ספק? אילו מהירויות? רשת אלחוטית כן או לא ובאיזו רמת ביצועים? בתור ספק  itcלמשל מציעה גם חיבור תשתית אינטרנט וגם שירותי ספק אינטרנט (שירות שמוכר בעולם העסקים כ-ISP). יש למעשה לא מעט הבדלים בין הספקים.

לחפש מקצוענים

יש לא מעט ספקי אינטרנט בארץ. רצוי להתמקד במי שמנוסים באספקת שירותים אלה לעסקים במיוחד. כדוגמה לכך, itc ספק אינטרנט אשר מתמחה בשירותי תקשורת לעסקים, עם מיקוד מיוחד על חיבור לאינטרנט. החברה מעסיקה מומחים מנוסים, עם רקע מחברות תקשורת בולטות. ניתן למצוא אצלה בין השאר שירותי עזר עבור הקמת תשתיות רשת ארגונית, שדרוגן ותחזוקתן. במבט כללי, היא מציעה לעסקים למעשה מעטפת שירותי תקשורת מקצה לקצה.

לרכז אפשרויות ולהשוות

מעשית, תצטרכו כמובן להשקיע באיתור וריכוז ספקים שנראים לכם וחבילות חיבור מתאימות. הכול כמובן, בהתאם לדרישות שהגדרתם לעצמכם קודם לכן. הדמיון בין החבילות אצל הספקים השונים, יקל על ההשוואה. מומלץ לבחור בחבילה, אשר התכונות שלה מספיקות למצבי הקיצון שיהיו, למיטב הערכתכם. כלומר, לא רק לגלישה באינטרנט בשוטף, אלא גם למצבים מיוחדים, בהם גולשים כמה אנשים במקביל וגם באופן שמעמיס על המערכת. למשל, ביצוע שיחות וידאו.

חברת ביטוח רכב: איך בוחרים את ספק האינטרנט המתאים?

התעמקות לגבי ספקים

לאחר שיש לכם רשימה מצומצמת יותר של ספקים, תוכלו לבצע לגביהם בדיקת עומק. חוות דעת של לקוחות קודמים, בעיקר עסקיים, עשויות לסייע מאוד. אם תוכלו להשיג חוות דעת בנושא זה, מאנשים שאתם מכירים אישית, אפילו יותר טוב.

להוסיף הצעות מיוחדות

חלק מהספקים מציע מעבר לחיבור לאינטרנט, שירותים משלימים נוספים, אשר עשויים להוכיח עצמם שימושיים עבורכם. כדאי לשים לב לכך ולקחת זאת בחשבון בבחירה בין הספקים. לשם ההמחשה, חברת  itcמציעה מלבד חיבור לרשת האינטרנט.

שירות IPVPN – שירות יצירת רשת פרטית מאובטחת, שתבטיח פרטיות והגנה על התקשורת שלכם. אם תחשבו על כך, תקלטו שדרך הגישה העיקרית של האקרים להגיע אליכם, היא באמצעות רשת האינטרנט. לכן, ברור שמוטב לאבטח חיבור זה, ככל הניתן.

שירות אבטחת גלישה – שירות בשם אנטי ספאם iGuard, אשר מאפשר לסנן תכנים בלתי רצויים ובכך לצמצם סיכונים בגלישה. ניתן לנסות את השרות למשך חודש בחינם. השרות עובד דרך הדפדפן – אין צורך בהתקנה מקומית של תוכנה. את כללי הסינון תוכלו להגדיר גם בעצמכם.

פרימיום Wi-Fi לעסקים – רשת אלחוטית מהירה, איכותית ומאובטחת. רשת זו תשמש בעיקר אתכם, כך שתוכלו להתחבר בקלות לאינטרנט מכל התקן מחשוב נייד. עם זאת, היא תוכל לשמש גם את לקוחותיכם שמבקרים אצלכם, כשרות בחינם. למעשה, תוכלו בעזרתה לאסוף לידים! זאת, על ידי יצירת עמוד נחיתה מבוסס WIFI. החברה מציעה גם ליווי צמוד בנושא זה, כולל בתכנון התשתית, בהתקנה ובשימוש השוטף ברשת האלחוטית.

לסיכום

בחירה חכמה בספק אינטרנט, היא השקעה אשר תשרת אתכם היטב ולאורך זמן.

נגישות