נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

מנהלי חברות ליסינג: מערכת ERP לחברות ליסינג היא מה שאתם צריכים

אם אתם מנהלים חברת ליסינג, שמעתם בוודאי על מערכות ERP ואולי גם התנסיתם בהן. מערכות Enterprise Resource Planning הן כלים עוצמתיים לניהול המשאבים בעסק, אך הן סובלות מחסרון בולט: נדרשת התאמה רבה למערכת, כדי שהיא תעבוד עם כל עסק ספציפי. בזאת – תפנית יכולה לסייע.

הפתרון שמותאם מראש

ההתאמה שנדרשת, היא קודם כל לדרישות המגזר המיוחד שבו פועלים. כאשר כל עסק מבצע התאמה כזו בעצמו, זו כמו שאומרים – המצאת הגלגל מחדש. הפתרון הוא להשתמש במערכת לחברות ליסינג לצורך ניהול משאבים, במקום מערכת ERP שלא נועדה לכך ספציפית. תפנית היא מערכת ERP, אשר מותאמת מראש למגזרים עסקיים שונים. אחד המגזרים האלה הוא חברות ליסינג. כך שזה הוא פתרון שמותאם מראש עבורכם. מעבר להיבט חשוב זה, תפנית מציעה לכם בין השאר:

ניהול צי רכב

ראשית, תפנית תסייע לכם בהיבט הבסיסי והחשוב של ניהול צי הרכב. זאת, החל מרישום פרטי הרכב השונים, פרטי הביטוח שלו וכן פירוט יסודי של כל הטיפולים שבוצעו ברכב. תוכלו להפיק על כך בקלות דו"חות מפורטים ושאילתות. המערכת יודעת להתריע מראש על טיפולים קרובים שדרושים לרכבים, לטפל בשימוש בדלקנים, נסיעות בכביש 6, תאונות ועבירות תנועה והיבטים נוספים שמיוחדים לניהול צי רכב.

ניהול מכירות והשכרה

תפנית מסייעת לכם לנהל את השכרת או מכירת הרכבים באופן היעיל ביותר. זה מתחיל משלב הלידים, אשר תוכלו לנהל בצורה טובה יותר, עם מעקב נוח אחר מצב הטיפול בהם. כמו כן, תוכלו לנהל באמצעותה מחירונים, הזמנות, הצעות מחיר, חוזים של השכרת רכב, הליכים שונים במסגרת התחשבנות מול לקוחות, פעילויות גבייה וניהול עמלות.

מנהלי חברות ליסינג: מערכת ERP לחברות ליסינג היא מה שאתם צריכים

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

מגוון פעילויות הלוגיסטיקה ובאופן ספציפי ניהול שרשרת האספקה, מנוהלים במערכת תפנית במרוכז ובאופן יעיל ומתוחכם. ניתן לנהל בצורה כזו את פעילות השירות וההפצה, לנהל את הרכש, המלאי ואת הקטלוגים למיניהם. כמו כן, ניתן להיעזר במסגרת פעילויות אלה, במגוון אמצעים מסייעים כמו קוראי ברקוד, מסופונים ומסופי RF.

ניהול קשרי הלקוחות

כל הנוגע ללקוחות, מנוהל במערכת זו במרוכז, במודול CRM (Customer Relationship Management). המודול מרכז את פרטי הלקוח והפעילויות השונות שאתם מבצעים מולו, כולל ביצוע משובים, סקרים, שאלונים וניהול קמפיינים.

ניהול פיננסי

תפנית מסייעת לניהול חברות ליסינג, גם באמצעות עזרים רבי אפשרויות לניהול הפיננסי השוטף. זאת, כולל ניהול חשבונאי ברמה רב חברתית, רב שנתית ורב מטבעית, ניהול תקציב ובקרה תקציבית, ניהול "ספר ראשי", ניהול ספקים ותשלומים, ניהול לקוחות וגבייה, דו"חות כספיים, התאמות בנקים והתאמת כרטיסי אשראי.

ניהול שרות

תפנית מסייעת לנהל הסכמי שרות ומחזור חיים של קריאות שרות. היא עוזרת גם בניהול אנשי שטח וטכנאים, עם יכולת קבלת דיווח קלה מהשטח. כמו כן, תוכלו לבצע ניהול מרכזי שרות, שהיא פעילות מיוחדת בפני עצמה. זאת, כולל ניהול התורים, קליטת הרכבים, שיבוצם למחלקה בהתאם למצב הרכב, ניהול משימות לביצוע, קבלת דיווח Clock מרצפת מוסך, ניהול אירועים וניהול מחסן בזמן אמת.

לסיכום

אם אתם מנהלים חברת ליסינג, נסו את מערכת ה-ERP תפנית ולא תתאכזבו. אם תעשו זאת, תגלו שהיא מציעה מצוינות ב-ERP, לצד התאמה מרבית למגזר שלכם. זה הוא שילוב מנצח.

 

נגישות