נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

נוסעים בטוח: המידע המלא על ביטוח רכב

לנהוג באופן בטיחותי זה לא רק להקפיד על מהירות, להביט לצדדים, לעקוף משמאל ולשים חגורת בטיחות, אלא מדובר בהרבה יותר מכך. בין היתר מדובר בנהיגה לצד שורה של ביטוחים מתאימים ברקע. מכאן שאם גם אתם מבקשים להיות רגועים כיוון שאתם מכוסים באופן אידיאלי, מוזמנים להבין אלו ביטוחים קיימים, מה הם מכסים, מה מומלץ נקודתית עבורכם ואף כיצד ניתן לערוך השוואות בצורה קלילה ויעילה. עומדים לעשות ביטוח? ניגשנו לעשות סדר!

השוואה ממוקדת ונטולת מאמץ!

ידוע לכל שביטוח חובה כל נהג מוכרח לעשות וידוע לכל שאם מבקשים להוסיף ביטוחים נוספים למשוואה, השוואה בהחלט נחוצה. השוואה מסייעת לחסוך מאות שקלים בשנה ואף מעניקה תנאי ביטוח יותר טובים. עם זאת, השוואה דורשת לא רק זמן, אלא גם אנרגיה ויכולת לנתח את סך המשתנים. רק המחשבה גורמת לכם להתייאש? היעזרו באתר של ביטוח בטאץ'. באמצעות שימוש באתר זוכים לקבל את הרכב הפוליסה הנכון ביותר נקודתית עבורכם, וזאת מבלי שתידרשו להשקיע זמן או מאמץ. האומנם? מדובר בסוכנות שעובדת עם מיטב חברות הביטוח, כך שהיא כבר עורכת עבורכם השוואה נטולת אינטרסים אישיים ומגיעה עם התוצאה המתאימה ביותר, וזאת כאמור בהתאם לשורה של דגשים אישיים.

 

 

הכירו את 3 הביטוחים שקיימים:

ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא אכן חובה, ויציאה לכביש בלעדיו היא עבירה על החוק. הביטוח מכסה מגוון הוצאות רפואיות שנוצרו בגין תאונות דרכים, וזאת ללא התחשבות בשאלה האם הנהג נמצא אשם. כמו כן, הביטוח מכסה לא רק את הנהג, אלא גם את שאר הנוסעים ברכב, כולל נהגים של רכב אחר ועוברי אורח שהיו מעורבים בתאונה. מעבר לכך הביטוח מכסה הוצאות בגין סבל וכאב ומכסה אובדן כושר עבודה. מבחינת תמחור, העלות מפוקחת על ידי המדינה, כאשר מי שנחשב "מסורב ביטוח" בגין היסטוריית תאונות, יימצא מענה באמצעות "הפול" (מאגר ביטוחים מטעם המדינה שמחויב לבטח את סך הנהגים). עוד נציין שהמחיר מושפע משלל נתונים שנוגעים הן לנהג והן לרכב, משמע אין טעם להשוות עם מחירי הפוליסה שמשיגים נהגים אחרים.

ביטוח מקיף

אין לדעת מה יקרה לרכב שלכם ואף אין לדעת לאיזה נזק ברכוש תגרמו באמצעות הרכב. עם זאת, כן ניתן לדעת שייתכנו מגוון תקלות. ייתכן שתיתקעו עם הרכב באופנוע חונה, שהרכב יינזק קשות בשל הצפה, או שהרכב ייגנב. בדיוק בשל כך קיים ביטוח מקיף. אם כן מה הביטוח בדיוק כולל? מבחר כיסויים עבור שלל בעיות שנוגעות לרכב שלכם ולציוד של צד ג'. כך למשל ביטוח מקיף מכסה בגין גניבה, עלויות משפטיות ותיקונים נחוצים (בשל תאונת דרכים), נזק שנגרם בשל שריפה, מזג אוויר או כוונת זדון, ואף ביטוח מקיף עשוי להעניק רכב חלופי לאחר תאונה.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' מזכיר את הביטוח המקיף, אך הוא אינו כולל הוצאות שנוגעות לנזק שנגרם לרכב שלכם. כאן הפיצוי ניתן רק בגין פגיעה עם הרכב בציוד של אחרים. זו יכולה להיות חזית של חנות וזה יכול להיות רכב חונה של אדם אחר. כמו כן, ביטוח צד ג' גם כן מכסה הוצאות משפטיות רלוונטיות. מה עוד? ראוי לקחת בחשבון שיש סעיף של השתתפות עצמית אותו נדרשים להעביר לחברת הביטוח, אך רק אם נמצאים אשמים בתאונה. עם זאת, בדומה לביטוח מקיף, ניתן לשלם מעט יותר ולבטל סעיף מעין זה.

מה נכון עבורכם?

אם כן איזה ביטוח הכי נכון עבורכם? מאוד תלוי האם הרכב שמצוי בבעלותכם נחשב יקר. אם כן תעשו ביטוח מקיף ואם לא בהחלט ניתן להסתפק בביטוח צד ג'. לסיכום נציין ששני הביטוחים הנ"ל נתונים לבחירה, אך בהחלט מוטב לבחור באחד מהם. אם כדי להיות רגועים ואם כדי להימנע מהוצאות משמעותיות.

נגישות