נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

תחבורה ציבורית בעולם – אילו סוגים יש והאם כדאי לבחור בהם בטיול הבא שלנו?

התחבורה הציבורית באירופה אני חושבת ל איכותית ומתקדמת מאוד ביחס לישראל, וזאת בשל מגוון רחב של דרכים שבהן ניתן להגיע לאטרקציות, בעלות כספית אטרקטיבית ואפילו עם שימת דגש על יצירה של חוויה מהנה במיוחד, בייחוד על רקע העובדה כי ברחבי אירופה אפשר למצוא סוגים שונים של תחבורה ציבורית שאיננה קיימת בישראל. אילו סוגים יש והאם כדאי לבחור בהם? להלן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת, רגע לפני הטיסה לחו"ל.

אוטובוס קומתיים, אנגליה

אחת מהאטרקציות הבולטות של אנגליה היא ללא ספק אוטובוס קומתיים אשר מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם לצאת לסיור אשר מתבצע באוטובוס אדום עם שתי קומות. דרך אתר מיסטר טיקטס תוכלו לבצע רכישה של כרטיסים לאטרקציות שונות בלונדון, ועל כן ניתן לנצל את ההזדמנות בשביל לקחת נסיעה באוטובוס אשר גם תביא אתכם למקום היעד אבל גם תאפשר לכם להכיר לעומק את התרבות האנגלית, וזאת בשל סיורים מודרכים אותם מעבירים מדריכים מוסמכים. העלות הכספית היא אטרקטיבית ובעבור טיול עם ילדים, מדובר בדרך נהדרת להעביר את הזמן ואף ליצור חוויה בלתי נשכחת אשר מתרחשת בתוך אוטובוס שממנו ניתן להשקיף אל עבר הנופים היוצרים הנשימה של העיר.

טוקטוק, תאילנד

תן לנו נחשבת לאחד מהיעדים האהובים ביותר לטיולים על ידי הישראלים, ולא בכדי. מדובר במדינה אקזוטית ומרתקת אשר מציע שלל אטרקציות הכוללות בין היתר מקדשים, אתרי תרבות, מוזיאונים, קניונים לצד חופי ים עוצרי נשימה. אחת מאפשרויות התחבורה בתאילנד היא נסיעה באמצעות טוקטוק שהוא למעשה תלת אופן ממונע. מדובר בנסיעה שיכולה להתאים מאוד בעבור כל מי שרוצה להימנע מהליכה ברגל או נסיעה באוטובוס שלרוב עמוס במטיילים, כאשר גם המחיר הוא נגיש לכל כיס, מה שהופך את דרך התחבורה הזו למועדפת.

 

 

מטרו, פריז

מערכת המטרו של פריז היא מערכת עתיקה מאוד שאותה הקימו כבר לפני מאות שנים. אם אתם רוצים לחוות את פריז ולנצל את ההזדמנות לראות כיצד ייראה המטרו בעתיד כאן בישראל, אפשר ואף רצוי לנצל את ההזדמנות שבה אתם מבקרים בפריז לטובת נסיעה ברכבת התחתית של פריז. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי בשנים האחרונות אירעו לא מעט אירועים חריגים כמו שוד והצפות, לצד עומס משמעותי המתרחש לרוב בשעות אחר הצהריים, ובשל כך צריך לקחת את זה בחשבון במידה ואתם מתכננים לנסוע במטרו.

רכבת מהירה, יפן

אם אתם מתכננים לטוס ליפן אין ספק כאחת מהאטרקציות הבולטות היא לאו דווקא המקדשים או התרבות היפנית אלא דווקא הרכבת המהירה. הרכבות ביפן הן רכבות אשר מתוכננות ברמה הגבוהה ביותר ומאפשרת לכם להגיע מנקודה אחת לשנייה במהירות גבוהה, כאשר אחד היתרונות של מערכת הרכבות נובע בן היתר בשל אזורים יוקרתיים מאוד אשר כוללים בין היתר גם מיטות, אזורי ישיבה ועוד. יחד עם זאת, המחירים של הם יחסית גבוהים ביחס לתחבורה ציבורית, כמו למשל אוטובוס.

לסיכום

מזכירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה רק את קצה הקרחון בנוגע לאפשרויות התחבורה במדינות שונות בכל רחבי העולם. לפני שאתם נוסעים לטייל בחול מומלץ לבחון את כל האפשרויות ולתכנן את המסלול שלכם בהתאם, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של חוויית נופש אשר משלבת בין היתר גם אמצעי תחבורה מתקדמים ואפילו עתיקים כמו למשל המטרו או הרכבת המהירה. מומלץ לבצע הזמנה של כרטיסים מראש, וזאת מתוך מטרה להוביל לניצול זמנים מקסימלי שיעניק לכם את היכולת למצות כל רגע, במדינת היעד.

נגישות