נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

מתפללים – גם בדרכים: פרקי תהילים לכל יום בשבוע – באינטרנט!

כל מי שמבלה את רוב שעות היום שלו ברכב יודע כמה זה קשה לפנות זמן לטובת קריאת תהילים. ובכן, היום תוכלו למצוא את כל הפרקים באינטרנט ולקרוא אותם בכל מקום ובכל זמן, בקלות ובנוחות.

קוראים תהילים גם בדרכים

אם אתם נוהגים לנסוע הרבה ברכב או עובדים בעבודה שקשורה בנהיגה, אנחנו בטוחים שקריאת פרקי תהילים מהווה אתגר דיי גדול עבורכם. זה לא נוח להיסחב עם הספרים, לעצור בדרך ולסכן את עצמכם על מנת לקרוא את הפרק שאתם מבקשים לקרוא. מעבר לעובדה שמדובר בסכנה בטיחותית, זה גם פחות נוח וגוזל המון זמן ואנרגיה. בתוך כך, חשוב לנו להציג בפניכם פתרון נוח שינגיד עבורכם את הספרים הללו בכל זמן ובכל מקום, מבלי שתצטרכו להיסחב עם הספרים. כיום תוכלו למצוא את כל הפרקים אונליין באינטרנט, מסודרים לפי שמות וימים, נוח מאד ונגיש מאד. כן, הפרקים זמינים לכל יום כמו תהילים ליום שלישי, כך שאתם יכולים להיות רגועים לפני שאתם יוצאים לדרכים. פשוט מגיעים ליעד, שולפים את מכשיר הסלולר ומתחילים לקרוא את הספר המבוקש עבורכם.

חוויה רוחנית באונליין

אנחנו מבינים את החשש שלכם לאבד את החוויה הרוחנית, חוויה שלא פעם נוצרת כתוצאה מהמגע הפיזי עם הדפים של הספר. עם זאת, אנחנו חייבים לציין שזה עניין של הרגל ובעבור מי שנמצא בדרכים רוב שעות היום, בהחלט מדובר בפתרון נוח שגם מספק חוויה רוחנית שרק מתעצמת עם הזמן. לכן, אם זה החשש שלכם, אנחנו בטוחים שזה עניין של הרגל ועם הזמן אתם תחוו את אותה חוויה עוצמתית שהספר הכתוב גרם לכם להרגיש. בסופו של דבר, אנחנו מניחים שהחוויה הרוחנית מגיעה כתוצאה מהתוכן שאותו קוראים ולא מהדרך שבה אנו צורכים אותו, זה כמובן נכון לכל סוג של תוכן, גם לקריאת תהילים.

מתפללים - גם בדרכים: פרקי תהילים לכל יום בשבוע - באינטרנט!

נוח לסידור ולקריאה אונליין

אם אתם מחפשים לקרוא את התהילים אונליין, כיום תוכלו למצוא אתרים שמצגים את המידע הזה בתצורה סופר נוחה וסופר מסודרת. תוכלו כמובן למצוא את כל הפרקים מסודרים לפני היום או הנושא, פשוט מקליקים וקוראים. בנוסף, תוכלו למצוא קטגוריה של חלוקה לפי ימות השבוע, חלוקה חודשית וכן תהילים לסגולות שונות. חשוב לציין שהפונטים הם מאד גדולים וברורים ומכיוון שאנחנו מניחים שאתם מתכוונים לקרוא את הפרקים הללו לסמארטפון, מדובר בפרמטר מאד חשוב. אגב, אין צורך להקליק על כפתורים על מנת לעבור פרק, שכן כל הפרקים נמצאים בגוף הדף על מנת להקל עליכם כמה שיותר.

שומרים על הבטיחות בדרכים

נכון, אמנם מדובר בפתרון נוח וכל הספרים נגישים לכם בכל מקום ובכל זמן, אך חשוב לנו שתשמרו על הבטיחות שלכם בדרכים. מה זה אומר בפועל? שבשום פנים ואופן אסור לכם לקרוא את הפרקים האלה בזמן נסיעה, מדובר בסכנה בטיחותית ממדרגה ראשונה ואתם לא מסכנים רק את עצמכם, כי אם גם את אלה שנמצאים אתכם ברכב וכמובן שאת הנהגים האחרים בכביש. את פרקי התהילים הללו אנחנו מצפים מכם לקרוא אך ורק כשאתם מגיעים ליעד שלכם ואין לכם את הסידור המוכר והידוע בידיים.

לסיכום, אין ספק שכיום, עם המעבר לעידן טכנולוגי שבו כל הפתרונות עוברים לעולם האונליין, אתם יכולים ליהנות מפרקי תהילים זמינים ונגישים בכל מקום ובכל זמן. מה שכן, אנחנו מבקשים מכם לא לעשות את זה בזמן נהיגה, על מנת לשמור על הבטיחות שלכם ושל הרובים שלכם.

נגישות