נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

עד שמגיעים ליעד: 5 דרכים להעביר נסיעה ארוכה ברכבת

הרכבת הפכה בעשור החולף לכלי התחבורה המועדף על ישראלים רבים, הן בשל הנוחות של הנסיעה המונעת עמידה ממושכת בפקקים או חיפוש חנייה לצד יכולת לנצל את הנסיעה לטובת מגוון רחב של פעילויות. במקום להשתעמם בדרך ורק לחכות עד שמגיעים ליעד, אפשר לנצל את ההזדמנות לטובת בילוי המתבצע במספר דרכים, אותן נציג לכם כעת במדריך. מוכנים? בואו נצא לדרך!

קריאה של תכנים באתר כיפה

בשביל להעביר את הזמן ואף להתעדכן באירועי היום, אפשר לנצל את הנסיעה ברכבת לטובת התעדכנות בתכנים דרך אתר כיפה חדשות. מדובר באתר מוביל בתחומו המאגד שפע של מידע עדכני – החל מחדשות היום ועד ביקורות טלוויזיה, דעות, אוכל, יחסים, פרשת השבוע, מתכונים, מדור שאל את הרב ועוד. מדובר בהזדמנות נהדרת להצטרף לאלפי קוראים וקוראות מכל רחבי הארץ שנכנסים לאתר באופן קבוע, כאשר דרך הצטרפות לניוזלטר תוכלו להישאר עם אצבע על הדופק, ובהתאם לכך לנצל את זמן הנסיעה לטובת קריאה.

האזנה לרדיו

במקום לבהות בדרך ולהסתכל כל דקה על השעון עד שהנסיעה נגמרת, רצוי לנצל את הזמן לטובת האזנה לתחנות רדיו מובילות, כמו למשל רדיו דרום. מדובר בתחנה אהודה במיוחד המעניקה לכם חוויה מוזיקלית משובחת המבוססת על שירים עדכניים וקלאסיים מכל הזמנים, תוכניות אירוח כמו למשל תוכנית הבוקר וכן ראיונות מרתקים שיכולים לא רק להעביר לכם את הזמן, אלא גם להפוך את הנסיעה למהנה יותר, כפי שיעידו אלפי המאזינים מכל רחבי הארץ.

 

 

קריאת ספר

לקריאה של ספרים יש השפעה לא רק על מצבכם המנטלי, אלא גם על היכולת לנצל נסיעה ארוכה ברכבת לטובת הפעלת הדימון והסחת דעת. קריאת ספר יכולה להעביר אתכם לעולם אחר, ולאפשר לשקוע לגמרי בסיפור, ובהתאם לכך לשכוח מהעובדה שאתם נמצאים כעת ברכבת. בשביל להימנע מבחילות בזמן הנסיעה, רצוי לא לשבת כנגד כיוון הנסיעה וכן להתמקם בנוחות, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הנסיעה לטובת קריאה מהנה ומרתקת של ספר שהבאתם איתכם מראש.

התקנה של משחקים על המכשיר הסלולר

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים משתמשים במכשיר הסלולר לא רק לטובת שליחת הודעות  וטלפונים, אלא גם לטובת משחק. ברחבי הרשת תמצאו שפע של המלצות למשחקים שיעבירו לכם את הזמן כמו למשל קנדי קראש, טטריס ועוד. בכך, תוכלו לא רק להעביר את הזמן אלא גם לשכלל את היכולת האישית, ולשבור שיאים בזמן נסיעה ארוכה ברכבת.

צפייה בהרצאות

במקום לנהל שיחות בטלפון ולהסתכל מבעד לחלון עד שמגיעים ליעד, זה הזמן לפתוח את המחשב הנייד, טאבלט או המכשיר הנייד ולצפות בסרטונים והרצאות של מיטב המרצים. בפלטפורמות כמו למשל יוטיוב ניתן לצפות בהרצאות מרתקות וקצרות במגוון רחב של נושאים, החל מתרבות ועד להיסטוריה, ובכך לנצל את זמן הנסיעה לטובת העשרת הידע. אם אתם חוששים מקליטה ירודה של אינטרנט, רצוי להוריד מראש את ההרצאות ואף לקחת איתכם מחברת שיכולה לשמש לטובת כתיבה של הערות ונקודות חשובות, כך שניתן יהיה ליישם את ההרצאה בחיי היום יום.

לסיכום

מתכוננים לקראת נסיעה ארוכה ברכבת? ובכן, זה הזמן לנצל אותו כהלכה, הן באמצעות קריאה של תכנים מרתקים דרך אתר כיפה או דרך האזנה למוזיקה, צפייה בהרצאות ועוד. לצד זה, אפשר לנצל את הנסיעה לטובת שיחה עם חברים קרובים או רחוקים שלא דיברתם איתם זמן מה, ובכך להפוך את זמן הנסיעה ברכבת לזמן אפקטיבי המנוהל כהלכה.

נגישות