נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

השכרת רכב ליום: למה זה מומלץ – וכמה זה יעלה לכם?

השכרת רכב ליום

נושא התחבורה והניידות תופס מקום נכבד בשיח הציבורי לאחרונה. רבים מודאגים מפקקי התנועה המעיקים, ממקומות החניה מצטמצמים ומהעלויות הגדולות באחזקת רכב פרטי, עלויות אשר יכולות להגיע לאלפי שקלים בשנה עוד לפני הקילומטר הראשון שנהגתם. מנגד, אותם אנשים מודאגים אינם מוכנים לוותר על הרכב שלהם או אפילו לצמצם את מספר הרכבים במשפחה משניים לאחד. אולי מדובר בקיבעון מחשבתי? במאמר הזה נרצה לדון בסוגיה הזאת ולהציע פתרון שיכול להוות תוספת לשלל אמצעי התחבורה העומדים בפניכם. משום מה, רבים לא שוקלים אפילו את הרעיון הזה וזה דבר מפתיע כי הוא איננו חדש, הוא נמצא איתנו כבר שנים רבות. אנחנו מדברים כמובן על השכרת רכב ליום. בואו נראה באילו מצבים השכרה כזאת יכולה להיות הגיונית ושימושית. בנוסף נדבר מעט על עלויות וגם על החיסכון שהפתרון מציע. בואו נתחיל.

השכרת רכב – אפשרויות רבות

ראשית, בואו נעבור על הפתרון עצמו. אנחנו מדברים על השכרת רכב לתקופה מצומצמת, ממש יום אחד למטרה מאד ספציפית. לא בכל חברה משתלם לעשות דבר כזה. מניסיוננו, ניתן לבצע השכרת רכב ליום עם חברת Suncar במחירים שפויים לחלוטין. הרכבים מתחילים בפחות משלוש מאות ש"ח ליום השכרה ויכולים להגיע לכמה מאות לרכב גדול של שבעה מקומות ישיבה. בחברה מקצועית שכזאת ניתן לשדרג את תנאי ההשכרה בדרכים רבות, למשל:

  • תוספת בוסטר בעשרים וחמישה ש"ח
  • תוספת כיסא לילדים במחיר דומה
  • הורדת השתתפות עצמית בפחות מ80 ש"ח ליום
  • הוספת נהג נוסף בסכום סמלי

כל התוספות הללו מאפשרות לכם לקחת את הרכב שאתם צריכים למשימה המיועדת כאשר אלו יכולות להיות מגוונות מאד.

מתי נשתמש בהשכרת רכב ליום אחד?

קיימים אינספור מקרים ומצבים בהם השכרת רכב ליום אחד יכולה לעזור לכם. קחו לדוגמה איסוף של משפחה או קרוב משפחה משדה התעופה. אפילו אם יש לכם רכב, יכול להיות שהו קטן ואיננו מתאים. תוכלו להשכיר רכב גדול ואיתו לאסוף את כל המשפחה עם המזוודות ושקיות הקניות באוטו אחד.

במקרה של טיולים חד יומיים אשר מצריכים רכב גדול של שבעה מושבים, תוכלו לשכור אותו בפשטות ובנוחות. כך, לא תצטרכו להחזיק רכב גדול לחיי היומיום רק בשביל טיול מזדמן פעם בכמה זמן.

רכב בהשכרה ליום אחד יכול להיות יעיל גם למי שמתגורר מחוץ לארץ ומגיע לביקור או מי שצריך לבצע נסיעה למשפחה אשר גרה באזור ספר ללא תחבורה ציבורית נאותה. ניתן להשכיר רכב קטן וחסכוני אשר לא צורך הרבה דלק. כך, אתם תחסכו כסף רב עצם העובדה שאתם לא מחזיקים רכב בבעלותכם. עלות ההשכרה של רכב מדי פעם תהיה עדיין נמוכה מההוצאה של להחזיק רכב ולא להשתמש בו בזמן שאתם בחו"ל או גרים בעיר גדולה.

השכרת רכב יכולה לשמש גם לצורך עסקי. מי מכם שמנהל עסק, יכול להשתמש ברכב בשכירות יומית בכדי להגיע לפגישות עם לקוחות או להתנייד במיוחד בשביל פרויקט מסוים. אם הנסיעה עסקית, תוכלו אפילו לקזז את העלות שלה מהמיסים אותם אתם משלמים, כמובן בהתייעצות של רואה חשבון לגבי כל מקרה לגופו.

 

השכרת רכב ליום אחד היא פתרון שלא הרבה משתמשים בו וחבל. רבים ממי שמחזיקים מכוניות היו יכולים פשוט לוותר עליהן, לחסוך הרבה כסף וכאב ראש. מצד שני, בכל פעם שהייתה צצה ועולה נסיעה, אפשר לקחת רכב שכור יומי, גם להנות מרכב חדש חדיש ומתוחזק לתפארת וגם לחסוך כסף.

נגישות