נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

פונים למומחים: איך עובד SEO ולמה מדובר בשירות חשוב לאתרים של סוכנויות רכבים?

סוכנויות רכב רבות מחזיקות גם אתר עסקי שמציג את השירותים שהן מציעות. אתר עסקי בעיקרו נועד למשוך לקוחות חדשים אל העסק, ואחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הגעה לדירוגים גבוהים בגוגל. מה החשיבות של אותם דירוגים, ואיך אפשר לקדם את האתר לדירוגים גבוהים? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

החשיבות של הדירוגים בגוגל

גוגל הוא למעשה רובוט בעל אלגוריתם שמזהה דפוסים שונים באתרי האינטרנט, ומדרג אותם בהתאם למילות המפתח שהוזנו בחיפוש. אם תכתבו למשל "השכרת רכב ליום" בגוגל, התוצאות הראשונות הן האתרים בעלי האופטימיזציה הגבוהה ביותר לקריטריונים של גוגל, ואלה האתרים שרוב הגולשים כנראה יכנסו אליהם. היום הגולשים לא מדפדפים מעבר לתוצאות המוצגות בעמוד הראשון בגוגל, לכן כדאי וחשוב שהאתר שלכם יופיע בין הדירוגים הראשונים. כך תוכלו להבטיח חשיפה לאתר שלכם, אשר עשויה להביא לקוחות חדשים וסקרנים.

כיצד שירות SEO יכול לעזור לאתר להופיע במקום הראשון?

קידום אורגני, או SEO – Search Engine Optimization באנגלית, הינו מושג המתייחס לכלל הפעולות שמבצעים מקדמי ובעלי אתרים כדי להניע את האתר למקומות הראשונים בדירוגים של גוגל. פעולות אלה אפשר לבצע באופן עצמאי, או לשכור את שירותיה של חברה לקידום אתרים. חברה אמינה ומקצועית תוכל להשתמש בידע ובניסיון שלה כדי להוביל את האתר שלכם למקומות הראשונים של החיפושים הרלוונטיים בגוגל. לעיתים זה לוקח זמן, אך בעזרת השקעה והתמדה תוכלו לראות תוצאות מרשימות בהחלט. לחצו כאן כדי לקבל מידע נוסף אודות SEO.

 

 

מהן הפעולות שמתבצעות במסגרת SEO?

כדי שגוגל ידרג את האתר שלכם במיקומים גבוהים, הנה מספר צעדים שאפשר לבצע:

  • כתיבת תוכן רלוונטי ואיכותי – התוכן הוא הדבר הבסיסי והראשון שהאלגוריתם של גוגל קורא, שכן תוכן איכותי יביא יותר גולשים לקרוא ולהיכנס לאתר שלכם. כשהתוכן כתוב ברמה טובה זמן השהייה של הגולשים באתר גדל, הם נכנסים לעמודים נוספים ומייצרים יותר קשרים עם האתר, ואם התוכן מתעדכן באופן תדיר הגולש ימשיך לחזור לאתר. את כל הדברים הללו גוגל יכול לקרוא, ובהתאם לכך לדרג את האתר במיקומים גבוהים.
  • הטמעת קישורים חיצוניים – אם אתרים אחרים מכילים קישורים המפנים אל האתר שלכם, האלגוריתם של גוגל מבין שהאתר שלכם איכותי. הדרך הטבעית בה אתרים אחרים ישלבו קישור לאתר שלכם במאמרים שלהם הינה באמצעות התוכן, מפני שתוכן איכותי ימשוך בעלי אתרים אחרים להפיץ את מה שקראו הלאה. אחת הדרכים לעשות זאת היא בעזרת יצירת שיתופי פעולה עם אתרים אחרים ולהציע להם קישור תמורת קישור, או קישור תמורת פוסט או מאמר.
  • שיפור חווית המשתמש – כדי שהגולשים יישארו כמה שיותר זמן באתר, חשוב שהוא יהיה ידידותי ובעל חוויה מהנה ומועילה. אפשר לשפר את חווית המשתמש בעזרת שיפור מהירות האתר וטעינת הדפים השונים, שילוב קישורים פנימיים המפנים למאמרים נוספים באתר, עדכון התכנים באתר מידי תקופה וכן הקפדה על התאמת האתר לגלישה דרך הטלפון הסלולרי.

לסיכום

אם אתם בעלי אתר עסקי, חשוב לאפיין אותו כך שהוא יופיע בחיפושים הראשונים בגוגל. את הדירוגים לאתרים השונים גוגל נותנים על סמך פרמטרים רבים, שכדאי להתייחס אליהם ולפעול על פיהם כדי לקדם את האתר שלכם למקומות הראשונים. הדרכים לעשות זאת הן באמצעות כתיבת תוכן איכותי, שיפור חווית המשתמש והטמעת קישורים באתרים חיצוניים. לצורך כך, אפשר ואף כדאי לשכור את שירותיה של חברת SEO שתעזור לכם לקדם את האתר שלכם ולחשוף אותו לקהל יעד רחב יותר, מה שבסופו של דבר יניב עבורכם הרבה לקוחות פוטנציאליים.

נגישות