נוסעים כאן

כל סוגי התחבורה בישראל

נוהגים בסטייל: באתר JESTA תוכלו למצוא את האביזרים הכי שווים לרכב!

אם עד לפני מספר שנים נדרשתם לבצע רכישה של אביזרים לרכב דרך החנויות הפיזיות, כיום ניתן לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית של אתר JESTA לטובת רכישה של אביזרים אשר מאפשרים לכם לנהוג בסטייל, ואפילו בבטיחות. מה הם המוצרים שאותם תוכלו למצוא באתר בעלות כספית אטרקטיבית וברמת איכות משובחת? להלן הסקירה.

מעמד אוניברסיטאי למכשיר הסלולר

כל נגיעה במכשיר הסלולרי בזמן נהיגה עשויה להוביל לקבלת נקודות ואפילו התמודדות לא נעימה אל מול שוטר התנועה. על מנת להימנע מכך ולהתרכז בזמן הנהיגה אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של מעמד אוניברסלי למכשיר הסלולר אשר אותו ניתן להתקין בקלות על הדש בורד. אביזרי רכב באתר JESTA  כמו זה מהווים הזדמנות מעולה להשקעה כספית משתלמת, וזאת בשל היכולת לבצע רכישה של מעמד איכותי מאוד שיכול להתאים לכל סוגי מכשירי הסלולר.

נשיפון לבדיקת אלכוהול

מסיימים בילוי ולא בטוחים האם חרגתם מכמות האלכוהול החוקית? ובכן, אפשר ואף רצוי לבצע בדיקת נשיפון עצמאית המתבצעת באמצעות מכשיר דיגיטלי מתקדם. באתר תמצאו נשיפון דיגיטלי לבדיקת אחוז האלכוהול בדם, כאשר מדובר במכשיר יעיל אשר מאפשר לכם לבדוק בנשיפה אחת את רמת האלכוהול בדם, כחלק מהבנה כי מדובר בכלי משמעותי שיכול למנוע מכם לעלות על הכביש ולהסתכן לא בפגישה עם שוטר תנועה אלא גם להגדיל את הסיכויים לתאונת דרכים. אחת מהסיבות המרכזיות לתאונות נובעת בין היתר בעקבות אלכוהול גבוה בדם, ועל כן מדובר במכשיר אידיאלי שאומנם אינו מהווה תחליף לבדיקה מקצועית, אך בהחלט יכול לספק את האינדיקציה הראשונית.

מונע הירדמות

על מנת להימנע מהירדמות על הכביש, מומלץ לבצע רכישה של מכשיר מונע הירדמות אשר מתחבר ישירות לאוזן אשר מזהה תנועות חריגות של הראש לאחד הצדדים, ומפעיל צפצוף אשר מעיר אתכם. אם אתם חשים בעייפות, מומלץ שלא לעלות על הכביש, ובמידה ואתם חוששים מכך, זה הזמן לבצע רכישה של מכשיר אידיאלי אשר מבוסס על חיישן מתקדם המופעל בעת הצורך. שימוש קבוע במכשיר הזה אומנם לא ימנע חלילה הירדמות שעלולה להוביל לסכנה, אבל הוא בהחלט כלי עזר שבו ניתן להשתמש לטובת הגברת הבטיחות בדרכים.

 

 

שואב אבק נייד

תחזוקה שוטפת של הרכב חייבת להתבצע באמצעות ציוד מתקדם, כמו למשל שואב אבק נייד. מדובר בשואב קל משקל שאותו ניתן לאחסן ברכב ולהוציא כאשר רוצים לשאוב את האבק והלכלוך אשר מצטבר על גבי המושבים, באופן מהיר וללא צורך בהגעה למרכז לשטיפת הרכבים. מדובר באחד מהמוצרים הנמכרים ביותר של האתר, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם להשקיע את הכסף, ולקבל בתמורה שואב אבק עמיד וחזק שישרת אתכם למשך זמן רב.

מחזיק כוסות ואביזרים

לא מוצאים את המפתחות, קרם גוף או כל מוצר אחר שאתם לוקחים איתכם בדרך? ובכן, בדיוק לשם כך ניתן לבצע רכישה של מחזיק כוסות  ואביזרים אשר מתלבש בקלות על המושב בין הנהג לנוסע, ומאפשר לכם לשמור על סדר וארגון, כולל אפשרות לאחסן את הכוס החמה או הקרה בקלות ובשליפה מהירה.

לסיכום

דרך האתר jesta תוכלו להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל בתמורה אביזרים אשר ישתלבו בצורה מושלמת עם הצרכים הנדרשים – החל משמירה על בטיחות בדרכים ועד לאחסון וסדר המתבצע באמצעות אביזרים ייעודים. שימו לב כי מלאי המוצרים מוגבל, ועל כן רצוי להיכנס כבר עכשיו לאתר, לבחור את הפרטים ולאחר סיום הזמנה ולקבל את החבילה במשלוח מהיר עד הבית.

נגישות